L’ÉCOLE

Tutaj znajdziesz najczęściej zadawane nam pytania.

Wciąż masz wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu!

  • Zajęcia 7 dni w tygodniu

  • 60 minutowe godziny zajęć.

  • Kontakt i wsparcie drogą elektroniczną po zajęciach.

W L’Ecole 1 godzina lekcyjna trwa zawsze 60min.

Dojazd korepetytora wchodzi w cene zajęć.

Zajęcia mozna odwołać bez konsekwencji na 24 godziny przed terminem konkretnych zajęć. W innym przypadku należy opłacić zajęcia tak jakby się odbyły zgodnie z planem.

Tak, oferujemy takie zajęcia dla dzieci z klas 1-3 z Języka Angielskiego i Matematyki. W przypadku tego typu zajęć akceptujemy tylko płatność z góry za minimum 1 mieciąc kalendarzowy zajęć.

Niestety nie, najkrótsze możliwe zajęcia wynoszą 1 godzine. Nie oferujemy krótszych zajęć ze względu na brak czasu na przerobienie materiału i ich niską skuteczność.

Tak, po każdych zajęciach jest zadawana starannie dobrana praca domowa dotycząca dopiero co przerobionego materiału. Robimy to ponieważ nawet najlepsze zajęcia z najwspanialszym nauczycielem nie będą przynosiły efektu bez powtarzania materiału we własnym zakresie.

Dodatkowo nesteśmy do dyspozycji ucznia poprzez e-mail/MS teams w razie pytań dotyczących jakichkolwiek spraw związanych z zajęciami/szkołą/materiałem etc.

Tak, oferujemy zajęcia zdalne po MS Teams. Zajęcia są prowadzone 1 na 1 z wykorzystaniem interaktywnych narzędzi do pracy grupowej takich jak Whiteboard czy tablety graficzne. Uczeń ma też wgląd do notatek i materiałów wykorzystywanych podczas zajęć. Cena zajęć zdalnych jest taka sama jak w przypadku zajęć stacjonarnych.

Godzina zajęć kosztuje tyle samo dla wszystkich oferowanych przez nas przedmiotów i wynosi 80 złotych.

L’ÉCOLE

Zapoznaj się z najnowszymi aktualnościami!

Aktualności