Chemia

Ze Sprawdzonym Nauczycielem

  • Matura

  • Szkoły średnie

  • Szkoły podstawowe

  • Szkoły wyższe

  • Nauczanie Domowe

Odkryj Chemie na nowo lub rozwiń swoje możliwości dzięki korepetycjom z L’Ecole. Obiecujemy ci najlepszą pomoc w osiągnięciu twoich indywidualnych celów. Nie ważne na jakim poziome zaawansowania jesteś – uczymy zarówno początkujących jak i olimpijczyków.

Chemia z L’Ecole to skuteczność i wydajność. Stawiamy na intensywność lekcji i angażujemy uczniów przez cały czas zajęć. U nas nie ma odrabiania lekcji na zajęciach.

Ogromną radość sprawiają nam sukcesy odnoszone przez uczniów. Jesteśmy żywo zainteresowani twoimi postępami i jesteśmy do twojej dyspozycji poza godzinami zajęć przez drogę elektroniczą. Po każdych zajęciach możesz liczyć na obszerną prace domową.

Zajęcia są prowadzone przez sprawdzonego nauczyciela z 24 letnim doświadczeniem w nauczniu prywatnym jak również w szkołach państwowych w Warszawie i Szczecinie. Odpowiada również za sukcesy kilkunastu uczniów podczas olimpiad przedmiotowych z Biologii i Chemii. Jest też autorem innowacyjnych programów nauczania z zakresu powyższych przedmiotów.

Zajęcia z L’Ecole są ciekawe i jesteśmy w stanie zainteresować każdego ucznia. Uczenie się teorii, regułek i zapamiętywanie ograniczamy do minimum.

Zapisz się na zajęcia!