Opinie Klientów

Posłuchaj zadowolonych uczniów

“2 Lata Współpracy”

Pan Oskar bardzo profesjonalne i skutecznie poprowadził Syna do rozszerzonej matury z fizyki. Rewelacyjny kontakt, nieszablonowe i efektywne metody, świetnie prowadzone zajęcia zdalne oraz magiczna torba z podręcznikami, to synteza ponad 2 lat współpracy. Gorąco Polecam.

Rysiek      09.09.2021

„Znacznie więcej rozumiem”

5,00 / 5

Bardzo dobrze Pan Michał tłumaczy Angielski i znacznie więcej rozumiem .

Marysia

27.12.2021

„Dobrze Motywuje do Nauki”

5,00 / 5

Polecam !!!
Pan prowadzi urozmaicone lekcje oraz dobrze motywuje do ciężkiej nauki

Patryk Hrycak

02.09.2016

„Nie Pozostawia Ucznia”

5,00 / 5

Polecam jak najbardziej zajęcia z Panem Oskarem , nigdy się nie zdażyło aby lekcje były nudne , aby w prostszy sposób wytłumaczyć zagadnienia z matematyki Pan Oskar w sposób kreatywny podawał przykłady z życia wzięte dzięki temu wyniki w nauce były coraz lepsze . Nie pozostawia ucznia samego sobie i zawsze jest chętny do pomocy czy do udzielania odpowiedzi związanych z tematyka której nie pojmujemy nawet jeśli tego dnia nie ma zajęć . Jest to nauczyciel godny samych pochwał .

Aleksandra W

01.08.2017

„Zajęcia z Matematyki nie kojarzą mi się już zle”

5,00 / 5

Korepetycje z Panem Oskarem mam dopiero od około półtora miesiąca, lecz już widze spore postępy. Wcześniej patrząc na zadania maturalne z matematyki załamywałam się i zupełnie nie wiedziałam jak je rozwiązać. Teraz wszystko się zmieniło. Pan Oskar pokazuje świetne metody rozwiązywania wszelkich zadań matematycznych i z tego co wiem to nie tylko. Zajęcia z matematyki nie kojarzą się już źle, wręcz przeciwnie. Patrząc na lekcje matematyki w szkole, a prywatne korepetycje z Panem Oskarem dostrzegam wielką przepaść. Po każdych Naszych zajęciach czuję sie mocniejsza i pełna nadziei. Miałam wielu korepetytorów, ale żaden z nich nie był wstanie mi w taki sposób wytłumaczyć tego co jest dla mnie czarną magią. Gorąco wszystkim polecam korepetycje z Panem Oskarem

Natalia

11.01.2015